Soki
Zdrowe odżywianie – naturalne soki NFC nie z koncentratu

Zdrowe odżywianie – naturalne soki NFC nie z koncentratu

Naturalne odżywianie się staje się współcześnie coraz bardziej popularne. Ponadto jest ono związane już ze zdrowym stylem życia, a nie jedynie chwilową modną. Tym samym klienci coraz częściej poszukują na rynku zdrowych produktów, a co najważniejsze w stu procentach naturalnych, bez żadnych sztucznych barwników czy też konserwantów. Wysokiej jakości smaczne i naturalne produkty takie jak na przykład soki są jednak stosunkowo drogie, przez co wielu konsumentów woli kupować tańsze i tym samym gorszej jakości napoje, nektary oraz produkty stworzone z rozcieńczenia soków. 

Soki NFC nie z soków zagęszczonych

Świadomość wysokiej jakości soków naturalnych, a także ich bardzo wysokie walory smakowe powinny być jednak dla nas wystarczająco dużą zachętą. Z soków naturalnych oraz różnego rodzaju przetworów pochodzenia naturalnego powinny korzystać zwłaszcza osoby z chorobami układu pokarmowego, ale także osoby z obniżoną odpornością czy też dzieci. Bardzo często soki naturalne stosuje się jako podstawa żywienia w przypadku osób z nowotworami. Należy zwracać uwagę na pochodzenie soków oraz termin ich przydatności do spożycia. Soki 100% tłoczone na zimno, które nie zawierają substancji chemicznych i konserwujących zazwyczaj mają stosunkowo krótką datę przydatności do spożycia. Doskonałe soki tłoczone 100% są źródłem wielu witamin oraz minerałów. Zawierają one tylko cukry pochodzenia naturalnego, bez jakichkolwiek sztucznych dodatków.

Soki z warzyw i owoców

Bardzo popularne są także soki z warzyw jak na przykład soki pomidorowe. Ponadto sok z buraka posiada bardzo wysokie wartości odżywcze i mogą stanowić doskonałe uzupełnienie zbilansowanej diety. Soki wyciskane są bardzo zdrowe i mogą być wykorzystywane z żywieniu dzieci. Tym samym naturalne soki buraczane są pełne składników odżywczych a także naturalnych witamin i minerałów. Tym samym zdrowe soki dla dzieci pozytywnie wpływają na wzrost dzieci oraz ich rozwój. Soki naturalne mogą być także wykorzystane jako naturalne i zdrowe przekąski zarówno dla małych dzieci jak i dla osób starszych i dorosłych.

Zalety picia soku z buraka

0